Rowerem na Uczelnię

Ponad dziesięć tysięcy przejazdów rowerem, rowerem elektrycznym i hulajnogą elektryczną odbyli reprezentujący UG uczestnicy trzeciej edycji konkursu „Rowerem na uczelnię”, organizowanego przez Uczelnie Fahrenheita: Uniwersytet Gdański, Politechnikę Gdańską i Gdański Uniwersytet Medyczny. 11 października podczas spotkania w gmachu Neofilologii poznaliśmy laureatów konkursu!

Nagrody laureatom konkursu wręczyła Prorektor ds. Studenckich, dr hab. Urszula Patocka-Sigłowy, prof. UG. prof. UG. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele jednostek odpowiedzialnych za organizację konkursu: Centrum Zrównoważonego Rozwoju - koordynatora pierwszej jego edycji - oraz Centrum Komunikacji i Promocji, które było odpowiedzialnie za nadzór nad przebiegiem konkursu.

W gronie pracowników jedną z laureatek została pani Małgorzata Szczekocka z Biura Dziekana WMFiI, która odnotowała 228 przejazdów, co dało łącznie 1 140 km, natomiast w gronie studentów i doktorantów miejsce drugie zajął pan Wacław Chromik - student naszego wydziału, który zrealizował 190 przejazdów.

Laureatom serdecznie gratulujemy formy i wytrwałości !

Cała treść artykułu: TUTAJ

Data publikacji: środa, 16. Październik 2024 - 07:27; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: środa, 16. Październik 2024 - 08:17; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka